Οι υποψήφιοι μας

Υποψήφια Δήμαρχος Θεσσαλονίκης

Ελεάννα Ιωαννίδου

03

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

aivazoglou

Αϊβάζογλου Μόνικα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

varlami

Βαρλάμη Άλκηστις

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

vasilias

Βασιλιάς Θεόδωρος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Ekloges 14

Γαζίλα Βενετία

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

gerouki

Γερούκη Αριάδνη

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

giakoumakou

Γιακουμάκου Μαρία

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

γιαννουδης

Γιαννούδης Αθανάσιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

ganoulis

Γκανούλης Φίλιππος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

fotojeneia

Γκιουγκή Τζέννυ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

gouzgounis

Γκουζκούνης Αναστάσιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

2010 Dodoura Efi

Δόδουρα Εφη

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

efremidis

Εφραιμίδης Κώστας

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

kostas.zampetas.political.photo

Ζαμπέτας Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

theologou

Θεολόγου Γεώργιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

karpadakis

Καρπαδάκης Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

kirkines

Κιρκινές Παναγιώτης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

kolimpali

Κολυμπάλη Μαρία

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

koronidou

Κορωνίδου Αλεξάνδρα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

koumantsatou

Κουμαντσιώτη Μπιγίνα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

koutova

Κούτοβα Αλμπένα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

koutsaris

Κούτσαρης Κώστας

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

logginidis

Λογγινίδης Παναγιώτης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

TOR_1867

Μακρής Θοδωρής

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

masouras

Μασούρας Αστέριος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

mavridou

Μαυρίδου Μαργαρίτα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

michelioudaki

Μιχελιουδάκη Μαρία

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

K.Mouratis

Μουράτης Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

varlami

Μπαλκίζα Στέλλα

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

mpartzoulianou

Μπαρτζουλιάνου Αναστασία

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

nikolaidou

Νικολαϊδου Φωτεινή

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

doice_petros

Ντόιτσε Πέτρος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

petrakis

Πετράκης Αριστείδης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

pimpilidou

Πιμπιλίδου Αναστασία

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

skordalou

Σκορδαλού Βίκυ

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Foto G Stamkos

Στάμκος Γεώργιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

φωτογραφία (3)

Στεφανή Όλγα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

symeonidou

Συμεωνίδου Αντιγόνη

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

terzopoulos

Τερζόπουλος Κωνσταντίνος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

tziolas

Τζιώλας Γιάννης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

tonikidi

Τονικίδη Έλενα

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

trigkou

Τρίγκου Χρυσή

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

tsatsani

Τσατσάνη Ρούλα

Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος

evdokia

Τσεκούρα Ευδοκία

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

tsilinikos

Τσιλινίκος Δημήτριος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

tsima

Τσίμα Θεοδώρα

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

tsiotas

Τσιτώτας Μιχάλης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

chatzistavrou

Χατζησταύρου
Ζαφείρης

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

hilitidis

Χιλιτίδης Οδυσσέας

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

A’ Δημοτική Κοινότητα

Βασιλειαδου Θεοδώρα

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

vasileiou

Βασιλείου Ανδρέας

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Κυριολάρη Ειρήνη

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

Σίμου Νικόλαος

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Ταβατίδης Δημήτρης

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

tego

Τέγκο Γκλόρια

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

Χρυσοχού Ιάκωβος

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

B’ Δημοτική Κοινότητα

Ζώτος Γεώργιος

Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος

Ιωαννίδης Αθανάσιος

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Λαζαρίδης Χαραλαμπος

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Ουρουμίδης Ηλίας

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Πάσσα Μαρία

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Stamatopoulos

Σταματόπουλος Μιχάλης

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Φωτοπούλου Ελένη

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Ε’ Δημοτική Κοινότητα

Βαλιέρου Έφη

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Βασιλοπούλου Ευαγγελία

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

Δημητριάδης Νέστορας

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Ζώτου Μαρία

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

Κούνδουρου Κυριακή

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

gianoudi

Μπατσιώτη Χριστίνα

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

doice

Ντόιτσε Μάρκος

Υποψήφιος Διαμερισματικός Σύμβουλος

Πάσσα Πηνελόπη

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος

Τζίρα Δέσποινα

Υποψήφια Διαμερισματικός Σύμβουλος